O nás

Insolbazar » O nás

Insolbazar.cz umožňuje transparentní nabídku majetku prodávaného v rámci insolvenčních řízení.

Co je smyslem a cílem Insolbazaru

Jsme insolvenční správci, jejichž úkolem je zajistit zpeněžení majetku dlužníků v odpovídající hodnotě a zákonným způsobem. Vytvořili jsme proto portál Insolbazar.cz s cílem zjednodušit prodej zboží z insolvenčních řízení a zajistit transparentním způsobem celý proces zpeněžování majetku z insolvenčních řízení.

U prodávaných položek, které nepochází z insolvenčního řízení, bude tato informace zřetelně uvedena.

Pomáháme tímto způsobem:

  • věřitelům a insolvenčním správcům splnit povinnost zpeněžování dle podmínek stanovených insolvenčním zákonem, soudem a věřiteli,
  • nakupujícím dostat se snadnějším způsobem k majetku a věcem nabízeným v insolvenčních řízeních za cenově velice zajímavých podmínek.

Jak Insolbazar funguje

Insolbazar není e-shopem v klasickém smyslu slova. Insolvenční správci vám poskytují prostřednictvím Insolbazar.cz aktuální informace o majetku prodávaném v rámci probíhajících insolvenčních řízení. De facto tak vybíráme zájemce s poptávkou, která odpovídá požadavkům věřitelů, na základě tohoto výběru pak věřitelé rozhodnou, zda a s kým se kupní smlouva uzavře. Může se proto (výjimečně) stát, že nabídka nemusí být akceptována.

Majetek prodávaný v rámci insolvenčního řízení je možné odkoupit jedním ze 4 způsobů nákupu:

Ve všech typech prodeje zašleme vybranému zájemci návrh kupní smlouvy a uzavřeme samostatně písemnou kupní smlouvu. Tento požadavek vyplývá z insolvenčního zákona.

Proč nakupovat přes Insolbazar

Právní jistota a transparentnost

Prodej probíhá přímo prostřednictvím insolvenčních správců. Zákonem stanovená transparentnost prodeje majetku z insolvenčních řízení je i vaší výhodou. Veškeré produkty je možné sledovat také v rámci Insolvenčního rejstříku zřízeného Ministerstvem spravedlnosti ČR.

Nabídky z celé ČR za jedinečné ceny

Nabídky pochází od více insolvenčních správců z celé České republiky. Díky tomu se dostanete k často unikátním nabídkám, které jsou jiným způsobem nedostupné.

Jednoduchý a přehledný nákup

Celým procesem nákupu jste provázeni a přehledně informováni o jednotlivých fázích prodeje. Nákup je vám díky tomu dostupný, i když se v průběhu insolvenčních řízení sami nevyznáte.

Předmět zpeněžování

Zpeněžujeme v zásadě majetek z insolvenčních řízení. Jde většinou o majetek použitý, toho si prosím jako zákazníci buďte vědomi. Na prodávaný majetek není poskytována záruka.

Rychlý kontakt

Napište slovy kolik je 1+1 (malými písmeny) © 2024 - Všechna práva vyhrazena. InsolBazar.cz

  Infolinka +420 773 321 622


Nákupní košík 0 Kč